Adres:

Książenice

Aleja Spacerowa 94

05-825 Grodzisk Mazowiecki


Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®

Uwaga: do nawigacji proszę wpisywać „Aleja Spacerowa 94” i upewnić się, czy nie prowadzi do ulicy Spacerowej w Radoniach.


Dojazd od strony Trasy S8 Warszawa-Katowice

W miejscowości Siestrzeń skręcamy na Grodzisk Maz. W miejscowości Książenice, zaraz za tablicą z nazwą miejscowości skręcamy na łuku drogi w lewo w ul. Marylskiego. Jedziemy ok. 400 m (nawierzchnia z kostki, po prawej mijamy kościół). Na rondzie skręcamy w lewo (drugi zjazd), przejeżdżamy przez próg zwalniający i skręcamy w lewo. Jedziemy ok. 200 m. Numeru „94” szukamy po lewej stronie, jeśli brama jest otwarta wjeżdżamy na podjazd. Wówczas prosimy o telefon pod nr 791-255-144.

Ważne: niektóre nawigacje błędnie określają numerację ulicy (Al. Spacerowa to sieć uliczek). Sugeruję przed podróżą wydrukować powyższy opis trasy.


Dojazd od strony Grodziska Mazowieckiego

Jadąc od strony Warszawy skręcamy w Grodzisku przy stacji Shell w lewo w ul. Nadarzyńską. Jedziemy prosto 5 km do ronda w Książenicach – dalej opis poniżej. Jadąc od strony autostrady A2 przejeżdżamy przez wiadukt ul. Okulickiego i jedziemy przez wszystkie skrzyżowania cały czas prosto (ul. Nadarzyńska) – ok. 5 km. Na rondzie w Książenicach skręcamy w prawo (pierwszy zjazd). Za ok. 100 m skręcamy na łuku drogi w prawo w ul. Marylskiego. Jedziemy ok. 400 m (nawierzchnia z kostki, po prawej mijamy kościół). Na rondzie skręcamy w lewo (drugi zjazd), przejeżdżamy przez próg zwalniający i skręcamy w lewo. Jedziemy ok. 200 m. Numeru „94” szukamy po lewej stronie, jeśli brama jest otwarta wjeżdżamy na podjazd. Wówczas prosimy o telefon pod nr 791-255-144.

Ważne: niektóre nawigacje błędnie określają numerację ulicy (Al. Spacerowa to sieć uliczek). Sugeruję przed podróżą wydrukować powyższy opis trasy.

Polecane przez nas strony:
Wydawnictwo ARSON ekozaproszenia.pl